7 پیشنهاد برای سازماندهی کاردستی‌های‌ کودکان


 5-آنها را آویزان کنید:
یک تخته‌ در اختیار فرزندتان قرار دهید تا او بتواند کاردستی مطلوبش را در اتاقش به نمایش بگذارد. اگر هم از یک تخته چوب پنبه‌ای برای این کار استفاده کنید،  بسیار عالی است چون به راحتی روی دیوار نصب می‌شود. به علاوه فرزندتان به راحتی و هر زمان که بخواهد می‌تواند یک اثر را برداشته و اثر دیگر را جای آن بگذارد.
 6- مرتب نگهداشتن ابزار کار دستی:
اگر فرزندتان تعداد زیادی از این کاردستی‌ها را در منزل تهیه می‌کند‌، مسلماً دارای مقادیر زیادی مداد رنگی، ماژیک و سایر تجهیزات هنری است. تمام آنها را در جعبه‌ای سبک و قابل حمل نگهداری کنید تا او به راحتی بتواند آن‌را از اتاقی به اتاق دیگر حمل کند. به علاوه تمامی هر دسته از این وسایل را قبل از اینکه داخل  جعبه اصلی قرار دهید‌،  به‌طور مرتب و مجزا در محفظه‌ای کیسه‌ای  قرار دهید‌. بدین ترتیب تمامی آنها مرتب و قابل دسترسی هستند.
 7- یک هدیه عالی:
کاردستی‌های کودکان اغلب می‌توانند هدیه‌ای فوق‌العاده برای مادربزرگ، پدربزرگ، خواهر و برادر، خاله، عمو و سایر اعضای خانواده محسوب شوند. به جای اینکه برای فرزندتان هدیه‌ای بخرید تا او به اعضای خانواده تقدیم کند، تشویقش کنید تا با استفاده از خلاقیتش هدایایی مخصوص و ارزشمند به افرادی که دوستشان دارد تقدیم کند.
 
                                                                     منبع:hamshahrionline.ir

/ 2 نظر / 4 بازدید
محدثه خجندی

خیلی عالی بود. مرسی

یاسمن دواشی کلاس چهارم

خیلی عالی بود